Bohaterowie

Chcę wam nieco przybliżyć bohaterów opowiadania:
→ Victoria Patient (18l) to zielonooka blondynka o długich, prostych włosach. Znajomi mówią do niej Tori lub Vic. Na ogół uparta i nieugięta, przez nieznajomych czasem postrzegana jako niesympatyczna, jednak po bliższym spotkaniu wszyscy zmieniają o niej zdanie. Nie przepada za swoim miejscem zamieszkania. Świetnie dogaduje się z chłopakami
→ Harry Styles (20l) to pozytywnie nastawiony do życia zielonooki chłopak z burzą brązowych loczków na głowie. Jest wrażliwy i łatwo go przestraszyć. 
→ Ashton Irwin (20l) to brązowooki blondyn o kręconych włosach. Najlepszy przyjaciel Tori. Uwielbia grać na perkusji.
→ Ryan Patient (17l) to brunet o niebieskich oczach i krótkich włosach. Młodszy brat Victorii. Jest miły, dojrzały i odpowiedzialny.
→ Zayn Malik (20l) to brązowooki bad boy, który ma bzika na punkcie swoich włosów. Z charakteru miły, cierpliwy i romantyczny.
→ Niall Horan (20l) to wiecznie głodny, farbowany blondyn o niebieskich oczach. Jest wesoły, uczuciowy i świetnie przytula.
→ Liam Payne (20l) to wysoki, nadopiekuńczy brunet. Chłopcy nazywają go Daddy Direction. Jest odpowiedzialny i kochany, nie da się go nie lubić. Jego największym wrogiem są łyżki.
→ Louis Tomlinson (21l) to czarujący zgrywus. Uwielbia żartować. Jest szczery do bólu.
______________________________________________
Nie wszystkie informacje powyżej są prawdziwe:
» Wiek wszystkich realistycznych bohaterów się nie zgadza.
Te dane zostały zmienione na potrzeby opowiadania. Jeśli pojawi się jakaś nowa postać, zaaktualizuję zakładkę : )
Nie uwzględniam postaci epizodycznych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Szablon by @mohito_x